Megoldott

Dayka Gábor utcai gyalogos felüljáró összefirkálva

A Dayka Gábor utcai gyalogos felüljáró össze van firkálva az ELTE kollégium felőli oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 91

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink eltávolították a graffitiket.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Újbuda-központ (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére