Megoldásra vár

Bucka a járdán

Tisztelt Budapest Közút!
A Bocskai úton a Tas vezér utca sarkán, a járdán található egy ismeretlen eredetű bucka.
Botlásveszélyes, így kérem lehetőségükhöz mérten javítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 35

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére