Megoldott

Újabb szeméthegy

Újabb szeméthegy a Tárna utcában.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Tárna u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/37/2022

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettem a JAROKEL-BUDAPEST-00095511 azonosítószámon rögzített, Budapest X. kerület, Tárna utca 1. szám előtti útszakaszon található hulladék ügyé
    ...
  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést!
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ferdén álló kutyakaki tároló doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Egy nagyobb szemét kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére