Megoldott

utcán felejtett növény és leszerelt szeméttároló

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.01.28. VII. kerület válasza:
". A jelzett hulladékgyűjtő a csatolt fénykép tanúsága szerint a BKM Budapesti Közművek Nonprofit ZRT. FKF Köztisztasági Divízió által rendszeresített gyűjtőedény. Levelét továbbítottuk az FKF Divízió részére, kérve intézkedésüket."
--------------------------
Tisztelt Cím,

Asbóth u. 9 szám alatt lévő hotel és étterem között hetek óta elhelyezett szemetes és növény elszállításában kérünk segítséget.

Köszönöm
Menyhei Nóra

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Asbóth u. 9

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink már nem találták a helyszínen a kihelyezett növényt; az edényt elszállították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzáj...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Cím, Asbóth u. 9 szám alatt lévő hotel és étterem között hetek óta elhelyezett szemetes és növény elszállításában kérünk segítséget. Köszönöm Menyhei Nóra"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.01.28. VII. kerület válasza: ". A jelzett hulladékgyűjtő a csatolt fénykép tanúsága szerint a BKM Budapesti Közművek...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00095501

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00095501 azonosítószámú, Budapest Asbóth u. 9. szám
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött üvegek, szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Bem rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére