Megoldott

Karácsonyfadíszek

Kérem az önkormányzatot, intézkedjen a díszek leszedéséről. Már mindenhonnét összeszedték a karácsonyi díszítéseket.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Újhegyi stny. 16

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A mai napon a KŐKERT Kft. munkatársai leszedték a díszeket a fenyőfáról.

    Üdvözlettel:
    dr. Szüts Korinna főosztályvezető megbízásából:

    Herbert Gyula
    zöldterületi ügyintéző
    Buda
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Környezetet elcsufitó oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Kiálló veszélyes vascsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Takarék utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsdás, környezetet elcsúfító oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére