Megoldatlan

Kerékpáros átvezetés hiánya és akadályozása

A Népligetben a Dr. Köves János sétány és Räde Károly sétány között nincs kerékpáros átvezetés. Ráadásul még akadályozva is van a képen látható betontömbökkel, a Räde Károly sétány bejárata teljesen le van zárva . Kérem valósítsanak meg egy olyan lezárást, ami mikromobilitási eszközökkel átjárható, de gépjárművel már nem.

A problémás kereszteződés a Kőbánya alsó vasútállomás és Ecseri utat összekötő kerékpáros folyosón található. A rövidebb útvonal, ami a Bihari utat követi, nem biztonságos kerékpárosok számára. Ezért fontos lenne, ha a fent említett kereszteződésben gond nélkül át kelhetnének a kerékpárosok.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Vajda Péter u. 51

Hozzászólások

  • Járókelő Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem nem kell átépíteni az egész kereszteződést ehhez. Költség hatékony megoldásnak el tudnám képzelni azt, hogy a betontömb sor két végéből kivesznek egy-egy tömböt, kiraknak egy behajtani tilos...
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Budapest Közút válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz a Népliget kerékpáros közlekedésével kapcsolatban tett bejelentésére az alábbiakról tájékoztatjuk.
    A Népliget területén áthaladó Vajda Péter u. jelentős forgalommal
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére