Megoldásra vár

Gitár utcai tönkrement járda

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.02.14.
Budapest Közút válasza:
"A bejelentésben szereplő járdaterület a X. ker. Kőbányai Polgármesteri Hivatal kezelésébe és üzemeltetésébe tartozik. Társaságunk az ügyben nem illetékes."

------------------------------------------
A Gitár utca Harmat és Mádi utca közötti szakaszán a járda (páratlan oldal) olyan szinten feltöredezett és hepehupás lett a platánfák hatalmas gyökereitől, hogy az mára balesetveszélyes lett, mivel a nagy bukkanókban főleg sötétedés után könnyű felesni. Sürgősen szükséges a járda újraaszfaltozása vagy térkövezése.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gitár u. 7

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre, az alábbiakról tudom Önöket tájékoztatni.

    Budapest Főváros Közgyűlésének 47/1998. (X. 15.) számú önkormányzati rendelete a Budape
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Gitár utca Harmat és Mádi utca közötti szakaszán a járda (páratlan oldal) olyan szinten feltöredezett és hepehupás lett a platánfák hatalmas gyökereitől, hogy az mára balesetveszélyes lett, mivel a nagy bukkanókban főleg sötétedés után könnyű felesni. Sürgősen szükséges a járda újraaszfaltozása vagy térköv...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nemes utcai lyukak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Nemes utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szatmár utca kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szatmár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére