Válaszra vár

Corvin negyed /M3/ lépcsőfeljáratok - graffitisek

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.04.11.:

A FÖRI válasza:
"Tájékoztatom, hogy a Corvin-negyed aluljáró területén jelenleg is rendelkezésre áll térfigyelő kamerarendszer, amely átmenetileg, felújítási munkálatok miatt nem üzemel."

-----

FRISSÍTÉS 2022.03.22.:

A Budapest Közút válasza:
"Tájékoztatásul jelezzük, hogy térfigyelő kamera telepítési ügyben Társaságunk nem illetékes, információink szerint az a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság (FÖRI) hatáskörébe tartozik."

-----

FRISSÍTÉS 2022.03.14.:

A bejelentő kérdése:
"Senki sem gondolkodott még el egy térfigyelő kamera rendszeren-az aluljáróban az elmúlt évtizedekben?-nem az elmúlt 3 évre gondolok-
Van ilyen távlati terve esetleg a Főváros-nak?"

-----

FRISSÍTÉS 2022.02.23.:

A bejelentő válasza:
"Corvin negyed táblák is matricásak!
Olyan plexi felhelyezése ami graffiti ellenes burkolattal rendelkezik?"

-----

FRISSÍTÉS 2022.02.21.:

A BKM válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy az aluljáró graffitimentesítését befejezték munkatársaink. A plexikről a graffitik nyomtalan eltávolítása nem lehetséges, mert a festék beleivódott a műanyagba.
Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához."

-----

Corvin negyed /M3/ lépcsőfeljáratok - graffitisek
Minden lépcsőfeljárat graffitis!
Plexik is graffitisek a felszínen!
Corvin negyed táblák is matricásak!
Aluljáróban is jó pár graffiti van!
Reméljük mind a négy felvetett témában történik cselekvés és válasz is érkezik...
Kérjük a gyors mentesítést!
Terveznek valamit tenni a graffitik /graffitisek visszaszorítása érdekében Corvin negyednél?

Budapest, Corvin-negyed M, 1085 Magyarország

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Corvin-negyed M

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 42966/2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztelett
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha bármilyen jogsértés történik jelenleg az aluljáróban, esély sincs egy kamarafelvétel alapján bármit bizonyítani, visszanézni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdemes lenne erről megkérdezni a Fővárost!

    Válaszból kiemelve, hogy az M3 felújítás miatt a térfigyelő rendszer nem üzemel.

    Az aluljáróban viszont a felújítás alatt is közlekednek emberek, villamo...
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.03.14. A bejelentő kérdése: "Senki sem gondolkodott még el egy térfigyelő kamera rendszeren-az aluljáróban az elmúlt évtizedekben?-nem az elmúlt 3 évre gondolok- Van ilyen távlati terve esetleg a Főváros-nak?" --------------------------------------- FRISSÍTÉS 2022.02.23.: A bejelentő válasza: "Corvin ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tájékoztatásul jelezzük, hogy térfigyelő kamera telepítési ügyben Társaságunk nem illetékes, információink szerint az a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság (FÖRI) hatáskörébe tartozik.

    Üdvö...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00095410 számú bejelentésben szereplő VIII. ker. Corvin negyed aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzem
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.02.23.: A bejelentő válasza: "Corvin negyed táblák is matricásak! Olyan plexi felhelyezése ami graffiti ellenes burkolattal rendelkezik?" ----- FRISSÍTÉS 2022.02.21.: A BKM válasza: "Tájékoztatjuk, hogy az aluljáró graffitimentesítését befejezték munkatársaink. A plexikről a graffitik nyomtalan ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mehet tovább a Fővárosnak:

    Senki sem gondolkodott még el egy térfigyelő kamera rendszeren-az aluljáróban az elmúlt évtizedekben?-nem az elmúlt 3 évre gondolok-

    Van ilyen távlati terve esetleg a Fővá...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mehet tovább a Fővárosnak:

    Senki sem gondolkodott még el egy térfigyelő kamera rendszeren-az aluljáróban az elmúlt évtizedekben?-nem az elmúlt 3 évre gondolok-

    Van ilyen távlati terve esetleg a Főv...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00095410 számú bejelentésben szereplő VIII. ker. Corvin negyed metrómegálló üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Corvin negyed /M3/ lépcsőfeljáratok - graffitisek Minden lépcsőfeljárat graffitis! Plexik is graffitisek a felszínen! Corvin negyed táblák is matricásak! Aluljáróban is jó pár graffiti van! Reméljük mind a négy felvetett témában történik cselekvés és válasz is érkezik... Kérjük a gyors mentesítést! Tervez...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Közút, plexi csere?

    Olyan plexi felhelyezése ami graffiti ellenes védőréteggel rendelkezik?

    "Plexik is graffitisek a felszínen!"

    "2022. február 21. 12:55
    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk,
    ...
  • Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy az aluljáró graffitimentesítését befejezték munkatársaink. A plexikről a graffitik nyomtalan eltávolítása nem lehetséges, mert a festék beleivódott a műanyagba....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kár, hogy válaszból nem derül ki mikor óhajtják eltávolítani a maradék graffitit. Majd figyelgetjük... :)

    Illetve amire sajnos nem érkezett válasz:

    Plexik is graffitisek a felszínen!

    Corvin negyed...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Illetve amire sajnos nem érkezett válasz:

    Plexik is graffitisek a felszínen!

    Corvin negyed táblák is matricásak!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kár, hogy válaszból nem derül ki mikor óhajtják eltávolítani a maradék graffitit. Majd figyelgetjük... :)
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a panaszban jelzett feljáróból munkatársaink a graffitiket eltávolították, valamint az aluljáróban a hozzáférhető firkák eltávolítására
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés, eddig nincs változás

    2022-02-11
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    +2
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    +
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére