Megoldásra vár

Újbuda központ /M4/ - graffiti

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.02.16.
XI. ker. Közterület-felügyelet válasza:
"Az Ön által tett bejelentést illetékességből továbbítottuk Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya felé, kérve gyors és hatékony intézkedésüket."

-----------------
FRISSÍTÉS: 2022.02.09.
Bejelentő kérdése:
"Terveznek valamit tenni a graffitik /graffitisek visszaszorítása érdekében Újbuda központ-nál?"
---------------------------
FRISSÍTÉS 2022.02.09.:

Az FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához."

-----

Újbuda központ - graffiti

lépcsőfeljárat Vásárcsarnok felé

Kérjük a gyors mentesítést!

Terveznek valamit tenni a graffitik /graffitisek visszaszorítása érdekében Újbuda központ-nál?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Újbuda-központ

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022. január 22.
    Újbuda központ /M4/ - graffiti
    FRISSÍTÉS 2022.02.09.:

    Az FKF válasza:
    "Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárul...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. április 6., szerda 18:16
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon mikor kapunk választ?
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.02.16. XI. ker. Közterület felügyelet válasza: ----------------- FRISSÍTÉS: 2022.02.09. Bejelentő kérdése: "Terveznek valamit tenni a graffitik /graffitisek visszaszorítása érdekében Újbuda központ-nál?" --------------------------- FRISSÍTÉS 2022.02.09.: Az FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy munkatár...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.02.09.: Az FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították. Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához." ----- Újbuda központ - graffiti lépcsőfeljárat Vásárcsarnok felé Kérjük a gyors mentesítést! Terveznek v...

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által tett bejelentést illetékességből továbbítottuk Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya felé, kérve gyors és hatékony inté...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    FÖRI lehet inkább illetékes...

    Kamerakihelyezés terén: Főváros/BKK/ BP Lözút
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Újbuda központ - graffiti lépcsőfeljárat Vásárcsarnok felé Kérjük a gyors mentesítést! Terveznek valamit tenni a graffitik /graffitisek visszaszorítása érdekében Újbuda központ-nál?"-ról "FRISSÍTÉS 2022.02.09.: Az FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították. Köszönjük, ho...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mehet tovább a BKK/ BP közút felé:

    Terveznek valamit tenni a graffitik /graffitisek visszaszorítása érdekében Újbuda központ-nál?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére