Megoldott

graffitis az oldala - Budafoki út / Dombóvári út

Anonim Járókelő

1-es villamos feljárat, képen jelölve

graffitis a felüljáró oldala, Neumann J utca felől

Budafoki út / Dombóvári út

Budapest, Budafoki út / Dombóvári út, 1117 Magyarország

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Reméljük így történt és szép is marad! ;)
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    +1
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Újbuda-központ (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére