Megoldott

szeméthalmok a Leányka utcai felüljáró alatt

Anonim Járókelő

Így néz ki a XXII. kerület kevésbé látható része, amit kevesen látnak és a Városházi Híradóba sem kerül be.
Elkéesztő mennyiségű szemét van a Leányka utcai felüljáró alatt, ami nem tegnap óta gyűlt össze. Nem 1 konténernyiről van szó. (Itt érdemes megemlíteni, hogy a buszmegálló ennek ellenére is tiszta, a burkolat jó minőségű.)

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ady Endre út

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, itt nagyon szép tisztaság lett! :)
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásá...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére