Megoldott

Szemét

Mióta ezt a kukát kihelyezték, a környezete tele van szeméttel és üvegszilánkokkal, ráadásul tovább szűkíti az amúgy sem túl széles járdát. A legjobban annak örülnék, ha megszüntetnék a kukát, de ha ragaszkodnak ahhoz, hogy itt maradjon, akkor kérem, hogy ürítsék gyakrabban, ürítéskor takarítsák össze a szilánkokat és a szemetet a környezetéből, vagy esetleg helyezzenek ki magasabb kukát (bár attól félek, hogy akkor is ugyanígy nézne ki a környezete).

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nádorliget u. 8 F

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Áthelyezték. Köszönöm szépen!
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. február 18., péntek 15:59
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    elhagyott autógumik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Than Károly utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szeméttároló hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére