Megoldott

Balesetveszélyes kövek ès faágak a sínek mentén

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS (2022.02.07.):

Budapest Főváros Önkormányzatának válasza:

A problémával érintett 41031 hrsz-ú ingatlan kerületük tulajdonát képezi, ahol a Fővárosi Önkormányzat a vonatkozó jogszabály alapján közútkezelői feladatokat lát el illetékes szakcégei útján, mely tevékenység azonban csak a Maglódi út burkolt felületű útpályájára terjed ki, az ezen kívül eső területrészekre nem. Ezzel összhangban tehát rögzíthető, hogy a villamospálya és a kerítés közötti területsáv kezelésében/üzemeltetésében főosztályunk nem illetékes, ez – az általános gyakorlat szerint – a tulajdonos feladatkörébe tartozik.

------------

Nagyobb kövek ès nagyobb levágott faágak a focipálya mellett az iskolánál a villamos sín melletti közlekedön húsz mèteren belül!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kocka utca

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a faágakat elszállítása megtörtént,a betontömbök mèg ott vannak!Felraktam egy új bejelentést új szöveggel,kèrnèm a bejegyzést lezárni! Köszönöm!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Egyéb"-ra.

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Kocka u. 8, 1106 Magyarország (47.48303140, 19.15289050, 16)"-ról "Budapest, Kocka utca, 1106 Magyarország (47.4849205, 19.15568101, 16)"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Akadálymentesítés"-ra.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés leírását "Nagyobb kövek ès nagyobb levágott faágak a focipálya mellett az iskolánál a villamos sín melletti közlekedön húsz mèteren belül!"-ról "FRISSÍTÉS (2022.02.07.): Budapest Főváros Önkormányzatának válasza: A problémával érintett 41031 hrsz-ú ingatlan kerületük tulajdonát képezi, ahol a Fővárosi Önkormányzat a von...

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Egyéb"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyintéző Úr!

    A tárgyi bejelentés kapcsán főosztályunkhoz megküldött alábbi bejelentéssel kapcsolatban a következőkről tájékoztatom.

    A problémával érintett 41031 hrsz-ú ingatlan kerületük t
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-11221 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztel
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A bejelentésében szereplő terület a Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztály üzemeltetésében van. A bejelentést továbbítottam feléjük, melyet FPH_KOZ
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Környezetet elcsufitó oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Kiálló veszélyes vascsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Takarék utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsdás, környezetet elcsúfító oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére