Megoldott

Megrongálódott csikktartók

Anonim Járókelő

Tisztelt FKF!

Zuglóban a 82-es trolibusz mind a kettő Egressy út / Vezér utca megállóiban a zöld csikktartók rossz állapotban vannak.

Amennyiben lehetőségük lesz rá, kérem cseréljék ki ezeket, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út / Vezér utca

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a cserét!
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a sérült edényeket kicserélték.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásáho...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére