Megoldásra vár

Zakatol a metro Ors - Pillango utca iranyaba

Tisztelt Cim!
Ors vezer teretol Pillango utca iranyaba a metrokocsik hangosan zakatolnak, mig a Pillango utca iranbol Ors fele kozlekedo kocsik csondesen kozlekednek. Ezert azt gondolom a problema orvosolhato lenne, ami sokat jelentene a kornyek lakossaga szamara.
Kerem jelezzek, hogy mikorra varhato a problema megoldasa!
Koszonettel

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pillangó utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0002010-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00095295

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szivi Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    LOV855

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan pad a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére