Válaszra vár

Járda takarítása

Több hónapos szemét a járda a piszoktól az aszalódó falevelektől járhatatlan.
Járda takarítása

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Telepes u. 56

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Járda takarítása."-ról "Több hónapos szemét a járda a piszoktól az aszalódó falevelektől járhatatlan. Járda takarítása"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Több hónapos szemét a járda a piszoktól az aszalódó falevelektől járhatatlan."-ról "Járda takarítása"-ra.

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    A. J: Ember! Ki mondta, hogy a járdát a Közút takarítja?! HA jól látom, a távolban járható az út. A járda melletti ingatlan(ok) tulajdonosának kellene takarítani. Mint ahogy pl. havazáskor megtisztína...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    A BK nem takarít.
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ott felejtett járdabontás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes járdarész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ungvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ungvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére