Megoldott

Szemetes tartó oszlopok

Tisztelt FKF!
Ahogy korábbi bejelentésemben jelezve, a Kérő utcához hasonlóan a Menyecske utcában is ott maradtak a szemetes tartó oszlopok.
Ha nem tervezik a szemetes visszahelyezését, akkor kérem az oszlopok eltávolítását, a rendezettebb utca képért.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Menyecske u. 23

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! 8 oszlop az szép!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a Menyecske utcából 8 db oszlopot eltávolítottak.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/95277/szemetes-tarto-oszlopok
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére