Megerősítésre vár

Beszakadó járda

Anonim Járókelő

XVIII.Czuczor Gergely utca 7 elött ismeretlen betontárgy ( aknafedél ? ) mellett beszakadt a járda. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Czuczor Gergely u. 7

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedlap megsüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére