Megoldott

Szemét

Tisztelt Cím!
Az Andor utca 9/a. ban lakom. Az épület mögött található a Vidám Vidék játszótér.
A minap megjelentek a takarítók és a játszóteret szépen feltakarították, elvitték az összes avart, rendezték a játszóteret.
De......... néhány fotót mellékelek Önöknek a játszótér "külső" oldalairól.Közvetlenül a kerítés
külső oldaláról.A képek önmagukért beszélnek. Üdvözlettel: Sebó Gábor

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. Andor utca 5-11.

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. február 4., péntek 15:25
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sebó Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Örömmel tapasztaltam, hogy a szemét eltűnt, rend lett a kerítésen kívül is! Köszönet az illetékeseknek!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Szemét........"-ról "Szemét"-ra.

  • Sebó Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismételten elkőldtem a fotókat, a megadott email címre, de még mindíg a "kiegészítésre vár " jelenik meg. Vajon miéer?
    Üdv: Sebó Gábor
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Gábor!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet őket megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben ismét j...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Sebó Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    elhagyott autógumik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Than Károly utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szeméttároló hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére