Megoldott

Váli utca graffiti

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.01.21.:

A BKM FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a graffiti a József Attila Gimnázium falán van, így annak eltávolításához a tulajdonos engedélye szükséges."

-----

A Váli utcában a barkácsbolttal szemben lévő fal össze van firkálva.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Váli u. 1

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Irodavezető úr!
    A graffitit a Dél-Budai Tankerületi központ munkatársai még 2022
    januárjában eltüntették.
    Üdvözlettel:
    [image: Company logo]
    Juhász András
    igazgató
    Újbudai József Attila Gimná
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a József Attila Gimnáziumnak a titkarsag@jagbp.edu.hu címre.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnapi fotó
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elkülve a József Attila Gimnáziumnak a titkarsag@jagbp.edu.hu címre.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A Váli utcában a barkácsbolttal szemben lévő fal össze van firkálva."-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.21.: A BKM FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a graffiti a József Attila Gimnázium falán van, így annak eltávolításához a tulajdonos engedélye szükséges." ----- A Váli utcában a barkácsbolttal szemben lévő fal össze ...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffiti a József Attila Gimnázium falán van, így annak eltávolításához a tulajdonos engedélye szükséges.

    Tisztelettel: FKF Köztiszta...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    LOL
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdafestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Horvát utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Festékszóróval fújt felirat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kacsa utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére