Megoldott

Bali Sándor utca szalagok az úttesten

A Bali Sándor utcában Újbuda Önkormányzata 2021-ben megújította a járdaszakaszt. Emiatt az úttest szélét is feltörték a munkálatok során és a régi és az új aszfalt ahol találkozik, fekete szalag (hézagszalag? bitumenes tömítőszalag?) húzódik végig az úttesten. Ez a szalag a legtöbb helyen feljött, fújja, lobogtatja a szél, ahol leszakadt, az mindenhol ott csúfoskodik az úttesten és a járdán is. Szeretném kérni az illetékest, hogy a járdát és az úttestet tisztítsa meg ezektől a lobogó cafrangos csíkoktól.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rahó u. 11

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. január 26., szerda 9:59
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    elhagyott autógumik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Than Károly utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szeméttároló hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére