Megoldott

Rahó utca 11. járda seprése

A Rahó utca 11. ingatlanhoz tartozó járda megint nincs elsöpörve a Bali Sándor utca felőli oldalon. Korábban a https://jarokelo.hu/91714 bejelentésben volt kezelve.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rahó u. 11

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!

  • Nyitrai Zsófia
    környezetvédelmi ügyintéző
    Környezetvédelmi Osztály
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
    1518 Budapest, Pf. 10
    + 361/372-4645
    ny...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. január 24., hétfő 13:16
    Címzett: Hegyi Beatrix
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére