Megerősítésre vár

Kiszedett oszlop

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

A Váci út 94. szám előtt rendszeresen kiszedik a behajtásgátló oszlopot. Kérem, hogy betonozzák vissza a járdába, hogy ne tudjanak itt a járdán autóval közlekedni.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 94

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Z
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: Budapest Közút
    Vágány utca / Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    keskeny járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére