Megoldatlan

Összetört gázvezeték-jelzőtábla

Anonim Járókelő

1192 Ady Endre út 11. kerítésére gyorskötözővel rögzített műanyag gázvezeték jelző táblát összetörték.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 11

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    elektronikus térképi nyilvántartásban vezetik. A táblák elhelyezését, pótlását az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. a jövőben nem végzi
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/95149/osszetort-gazvezetek-jelzotabla

    [https://d1mkxvwtzd
    ...
  • Tóth Lívia hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem pótolják.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keretbe süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Keretbe süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferdén álló, megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére