Megoldatlan

Elhagyatott autó közterületen

A képen látható összetört autó már több, mint egy éve ott áll a Fűrész utca 6/a előtti parkosított közterületen. A házban lakók és a szomszédok sem tudják az autó tulajdonosát.
Kérjük az autót elszállíttatni vagy a tulajdonost értesíteni a haladéktalan elszállításról!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fűrész u. 6a

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Veszélyhelyzetes, de most átálltak vele egy másik helyre, lefóliázták a betört ablakot, hátha rövidesen bekerül az itt található lakatosműhelybe, aztán használtlatba veszik újra.
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Milyen kár lenne, ha a nagy szélviharban leesne a rendszámtáblája, és a kitört hátsó ablakon keresztül a hátsó ülésen landolna, a Közteresek pedig így el tudnák szállítani ezt a roncsot. Bízzunk a ter...
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott lerobbant auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Bence
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Csömöri út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bartl János utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére