Megoldatlan

Gyors autók

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.01.18. Önkormányzat válasza:
A Jelzett alagútnak nem a II. Kerületi Önkormányzat a kezelője. Az illetékes a Budapest Közút.
--------------------------------------------------------------

Kedves hölgyem / Uram! A kis Rókus utca és a Millenáris park között van egy alagút. A kis Rókus utca felőli végén a zebránál nem lassítanak az autók, nagyon sokszor veszélyes helyzet alakult mar ki, mielőtt végzetes baleset történne szeretnék bejelentést tenni. azt javaslom hogy az zebra ele rakjanak fekvőrendőrt. köszönettel, Egy második kerületi lakos

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kis Rókus u. 17

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tovabba ha minden igaz letezik olyan fekvorendor ami szakaszosan van lerakva, tehat a viz el tud folyni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem. Tehat a vizelvezetes fontosabb, mint gyermekeink vedelme. ????
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/95072/gyors-autok bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Az új Fény utcai aluljáró végénél létesült gyalogá
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves hölgyem / Uram! A kis Rókus utca és a Millenáris park között van egy alagút. A kis Rókus utca felőli végén a zebránál nem lassítanak az autók, nagyon sokszor veszélyes helyzet alakult mar ki, mielőtt végzetes baleset történne szeretnék bejelentést tenni. azt javaslom hogy az zebra ele rakjanak fekvőrendőrt. kö...

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés nevét "Gyors autok"-ról "Gyors autók"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A Jelzett alagútnak nem a II. Kerületi Önkormányzat a kezelője. Az illetékes a Budapest Közút.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nekem is ez a tapasztalatom, szükséges fekvőrendőr elhelyezése!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére