Megoldásra vár

Hiányzó parkolásgátló oszlopok

Anonim Járókelő

Legalább 4-5 darab parkolásgátló hiányzik a Fillér u. 6 előtti járdán, ezért rendszeres, hogy autók állnak fel a járdára hosszabb-rövidebb időre

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fillér u. 6

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még semmi
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT
    ...
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedlap megsüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére