Megoldott

Több mint egy hete nincs üritve a kuka

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.01.31. FKF válasza:
"Az ilyen egyedi stílusú hulladékgyűjtő edényeket általában a kerületi önkormányzatok helyezik ki és üzemeltetik a városban"
------
A szilveszteri petarda hulladékkal megtelt a kuka, rá van halmozva a vodkas üveg, a kutya ürülékes zsák. A varjak túrják szét, szórják tele a teret. Múlt héten összeszedtem mindet, szétosztottam az összes kukába, hogy beleférjen, de ha nem vitték el azóta se, megint ömlik ki.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilosvai Selymes tér 16

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edények ürítését munkatársaink elvégezték február elején, ezt követően pedig kezelésüket átadták a XIV. kerület Zugló Önko...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "A szilveszteri petarda hulladékkal megtelt a kuka, rá van halmozva a vodkas üveg, a kutya ürülékes zsák. A varjak túrják szét, szórják tele a teret. Múlt héten összeszedtem mindet, szétosztottam az összes kukába, hogy beleférjen, de ha nem vitték el azóta se, megint ömlik ki."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.01.31. FKF válasza...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az Ilosvai Selymes téren található edényeket nem Társaságunk helyezte ki, azok külalakban és anyagukban is eltérők a Társaságunk által ü
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A 95063. számú bejelentéssel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A rendelkezésünkre álló térinformatikai adatok alapján az Ilosvai Selymes
    tér jelzett területe (hrsz.:
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére