Megoldásra vár

Síkosságmentesítés

A Kis utcánál a kereszteződéstől a lakótelepre felvezető, lejtős járdákat egyik évben sem sikerül síkosságmentesíteni. Ezek miért maradnak ki mindig? Nagyon balesetveszélyes, csúszós. Néha az egész tiszta jég, van, hogy csak részben. De ettől függetlenül nagyon rossz rajta közlekedni. Forgalmas járdáról van szó. Ez vezet a zebrához, iskolához, buszmegállóhoz. Egy sarokkal arrébb a Kis utcában van egy útfelszóró anyagot tartalmazó doboz, de itt még nem használták fel. Miért nem? Ráadásul az úttest is tiszta jég a kereszteződésben. Azon átkelni is veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 41

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért jelentettem be most, mert most aktuális. Látom, hogy csúszkálnak az emberek. Szóval indokolt.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink figyelmét felhívtuk a bejelentett területre. Amennyiben indokolttá válik, elvégzik a terület síkosságmentesítését.

    Tiszte...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    De miért?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kis utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Jég

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére