Megoldott

összetört csatornafedél

összetört csatornafedél

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 13

Hozzászólások

  • Á L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    Siker! köszi szépen ????
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    itt nincs vàltozàs
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. kerület, Reitter Ferencút 17.- Kis Gömb utca 13. sarkán, a gyalogátkelőnél megsérült nagyméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig s...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap. Valószínűleg Forgalomirányítás.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "TraffiCOM"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a fedlap, nem a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozik.

    Bejelentés azonosító: CF22.011403
    Ö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    Tisztelt Bejelentő!
     
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement burkolat hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tisza utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült , csattogó fedlap 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Victor Hugo utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére