Megoldott

Új szemetes rossz felszerelése

Zuglóban a Róna utca Thököly út kereszteződésében, a Róna Patika előtt felszereltek egy új szemetest (a Róna utca ezen része nemrégiben felújításra került). Ez örvendetes, az viszont nem, hogy a felszerelés rosszul sikerült, a bedobó nyílás az úttest felé néz, a várhatóan tavasszal bezöldülő földsáv irányába, nem pedig a járda felé. Mindez egy hónapja történt, és idáig senkinek nem tűnt fel a hiba, senki nem intézkedett a kijavításról. Hogy lett ez a projekt átadva, átvéve? Amúgy is kevés a szemetes, és ami van az sem használható? Hacsak nem az autósok fognak kosárdobásokat gyakorolni míg a piros lámpa előtt várnak.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Varsó u. 1

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edényt munkatársaink megfordították.

    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztánt...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére