Megoldott

Takarítatlan úttest

FRISSÍTÉS: 2022.05.16.
Újbuda Önkormányzat válasza:
A bejelentést az FKF részére továbbították.

------------------
FRISSÍTÉS: 2022.05.03.
Bejelentő új fényképet csatolt és részleges eredményről számol be:
"A helyzet javul, de mindig van maradék avar, amit nem sikerül összeszedni."
--------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.04.25.
Újbuda Önkormányzat válasza:
A szerződött partnerük a takarítást elvégezte.
-----------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.04.04.
Bejelentő új fényképet csatolt és jelezte:
"A téli esők megtették a magukét, takarításnak nem látszik nyoma.."

---------------------------------

A XI. kerületi Ménesi úton sok helyen nincs eltakarítva az úttestre hullott avar, ez nyirkos időben balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ménesi út 43-45

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Takarítást elvégezték.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/94980/takaritatlan-uttest
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.05.03. Bejelentő új fényképet csatolt és részleges eredményről számol be: "A helyzet javul, de mindig van maradék avar, amit nem sikerül összeszedni." ----------------------------------- FRISSÍTÉS: 2022.04.04. Bejelentő új fényképet csatolt és jelezte: "A téli esők megtették a magukét, takarításnak ...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. május 10., kedd 14:19
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.04.04. Bejelentő új fényképet csatolt és jelezte: "A téli esők megtették a magukét, takarításnak nem látszik nyoma.." --------------------------------- A XI. kerületi Ménesi úton sok helyen nincs eltakarítva az úttestre hullott avar, ez nyirkos időben balesetveszélyes."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.03. B...

  • Matula Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet javul, de mindig van maradék avar, amit nem sikerül összeszedni.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Gergely!
    Segítenél nekünk? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Garami Marika
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. április 22., péntek 13:11
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A XI. kerületi Ménesi úton sok helyen nincs eltakarítva az úttestre hullott avar, ez nyirkos időben balesetveszélyes."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.04.04. Bejelentő új fényképet csatolt és jelezte: "A téli esők megtették a magukét, takarításnak nem látszik nyoma.." --------------------------------- A XI. kerületi Ménesi út...

  • Matula Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A téli esők megtették a magukét, takarításnak nem látszik nyoma...
  • Matula Gergely visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Matula Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Az avar egy része eltűnt a járádról és az úttestről, de nem megállapítható, hogy ez takarításnak, vagy a tavaszi szeleknek köszönhető-e.
  • Matula Gergely visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. január 24., hétfő 13:23
    Címzett: Hegyi Beatrix
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kosz ès madàrszar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csiszàr Vince
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Petőfi híd (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Goldmann György tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére