Megoldott

Váci út 23-27. járda ismét

A Váci út 23-27. címen a Tisza utcával szemben valószínűleg az építkezés miatt el van kerítve a járda egy része. Mivel csak néhány vékony fém rúd van lefúrva és szalaggal van elkerítve a terület, a gyengénlátók számára ez veszélyekkel járhat. Pár hete rendes kordonnal elkerítették a gyalogosforgalom elől a járdán a részt, viszont a kordont elbontották és megint ott van leszúrva a járda közepén ez a két fémkaró. Korábbi bejelentés:
https://jarokelo.hu/92482

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 27

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már elkerítve, megoldva.
  • Németh Gábor visszajelzésére vár.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nincs megfelelően elkerítve a gyalogosoktól a terület, a gyengénlátók könnyen besétálhatnak az építkezés alá.
  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére