Megoldott

Lekopott a rokkant parkolók felfestése.

Budapest, VIII. Ker. Korányi Sándor 2/A előtt a kijelölt rokkant parkoló helyeinek ( 2 db. ) felfestése erősen lekopott, már - már tejesen láthatatlan.
Kérem a felfestések megerősítését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Korányi Sándor u. 2a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A mozgáskorlátozottakat szállító járművek részére fenntartott várakozóhelyeket kijelölő táblakombináció a KRESZ előírásainak megfelelően, szabályosan
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feleslegesen fenntartott parkolók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Feleslegesen elvett parkolóhely!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vámház körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére