Megoldott

Avar, szemét mindenütt a kórház előtt.

Budapest, VIII. Ker. Üllői út 78. ( Semmelweis Klinikák Nőgyógyászat ) szám előtti részen ( 200 - 300 méteres szakaszon ) az úttesten, valamint a járdán a képeken látható állapotok uralkodnak, avar, szemét amerre csak a szem ellát. Mivel az avar is ott van így valószínűleg 2021 ősze óta nem volt takarítva semmilyen szinten.
Ki/kik a felelősek ezekért az állapotokért?
Kérem a terület azonnali takarítását!!!
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Üllői út 78a

Hozzászólások

  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt FKF!
    Köszönöm a gyors munkát és a takarítást.
    Külön köszönet a fényképes dokumentációért, ilyenkor úgy érzem mégis van remény, hogy nyugat európához tartozunk.
    Üdvözlettel.
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását elvégezték munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásá...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére