Megoldott

Sok fa össze gyűlt

Tisztelt járókelők már január 6-óta össze gyűlt rengeteg karácsony fa is meg az udvarló ki rakott fa ágak lassan már el se lehet férni a járdán se legyen szíves FKF nonprofit Zrt továbbítani

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Őrgébics u. 8

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőfákat elszállították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Állandósult szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rézöntő utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széll Kálmán tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére