Megoldásra vár

graffiti a bank közelében

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.02.16.
Nem Vodafone.
---------------------

FRISSÍTÉS: 2022.01.31
A GTC válasza:
,,A tárgyi ingatlan nem a cégcsoportunk tulajdona."

------

FRISSÍTÉS: 2022.01.27.
A BDK válasza:
Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.

-----------

FRISSÍTÉS 2022.01.19.
Nem E-ON, nem Telekom.

---

Az elektromos szekrényt és a kis piros téglaépületet összefirkálták. Kérem a graffitik eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 199

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nem távolították el a graffitiket
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Reméljük nagyobb sikerrel járnak fóliázás terén mint a Telekom.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIII. Váci út - Árva utca csomópontban észlelt, összefirkált forgalomirányító berendezéssel kapcsolatos bejelentését.
    Vizsgáljuk annak a lehetőségét, hogyan lehetne a
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.01.31 A GTC válasza: ,,A tárgyi ingatlan nem a cégcsoportunk tulajdona." ------ FRISSÍTÉS: 2022.01.27. A BDK válasza: Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik. ----------- FRISSÍTÉS 2022.01.19. Nem E-ON, nem Telekom. --- Az el...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: CC2-1181887/2-2022
    Ügyfélszám:
    Ügyintéző: Csizmadia Katalin
    2022. 02. 16.

    Kedves Járókelők Egyesület!

    A 2022.01.27-én érkezett levele kapcsán az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A "JAROKELO-...
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.01.27. A BDK válasza: Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik. ----------- FRISSÍTÉS 2022.01.19. Nem E-ON, nem Telekom. --- Az elektromos szekrényt és a kis piros téglaépületet összefirkálták. Kérem a graffitik eltávolítását."-ró...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!
    A tárgyi ingatlan nem a cégcsoportunk tulajdona.
    Üdvözlettel:

    Eszter Losonci-Várnai
    Leasing Director
    [cid:image003.jpg@01D81687.6AC4FB80]
    GTC Real Estate Development Hungary Zrt.
    Népfür
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbítva az irodaház kezelőjének a GTC Metro-nak is, a eszter.losonci-varnai@gtc.hu címre
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Vodafone"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.01.19. Nem E-ON, nem Telekom. --- Az elektromos szekrényt és a kis piros téglaépületet összefirkálták. Kérem a graffitik eltávolítását."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.01.27. A BDK válasza: Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik. ---------...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Az elektromos szekrényt és a kis piros téglaépületet összefirkálták. Kérem a graffitik eltávolítását."-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.19. Nem E-ON, nem Telekom. --- Az elektromos szekrényt és a kis piros téglaépületet összefirkálták. Kérem a graffitik eltávolítását."-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/16197/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100050411481

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésüket köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A t
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis, mocskos útzár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére