Megoldásra vár

Közlekedési tábla

Az Andrássy út szervizútján a Hősök tere irányában a Rózsa utcai kereszteződésnél hasznos volna kitenni egy kiegészítő táblát, ami arra figyelmezteti az autósokat, hogy kerékpárok jobbról is érkezhetnek a kereszteződésbe. Példaként csatolok egy képet a II. kerület Erőd utca és Varsányi Irén utca kereszteződéséről ahol ez jól ki van táblázva.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 77

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Társaságunk részére megküldött elektronikus bejelentésére – melyben a VI. kerület Andrássy szervízút – Rózsa utca csomópontban jelzett problémát – az alábbi választ adjuk:

    A he
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére