Megoldott

Aluljáró állapota

Mivel szomorú módon a Blaha felújításából kikerült az aluljáró rehabilitàciója, legalább a szembetűnő hibákat javítsátok ki. Ez a kettősség így katasztrófa lesz.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Blaha Lujza tér

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Blaha Lujza téri aluljáró takarítását munkatársaink minden nap három műszakban végzik. A graffitik eltávolítását beütemeztük, a munka
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Blaha Lujza u. 11 szám, 1046 Magyarország (47.56981600, 19.10347700, 16)"-ról "Budapest, Blaha Lujza tér, 1085 Magyarország (47.49675147, 19.07022728, 18)"-ra.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    Jogos, tudjuk javítani?
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit rossz helyen van a térképjelölő.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Botlásveszély a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bercsényi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Török Ignác utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István tér (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére