Megoldott

Astoria - M3 metrópótló megálló /Lehel tér felé/ Tele a kuka

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.02.04.

Bejelentő hozzászólása:
"Kérhető, hogy kora este is ürítsék a szemetet a kukából?/17:30 után/
Esetleg még egy kuka kihelyezése, nem megoldható? / Csak ez az egy kuka található, ezen az igen forgalmas megálló környékén/"

---

Tele a kuka - Astoria - M3 metrópótló megálló /Lehel tér felé/

A fotó 2022-01-06 17:30 körül készült.- Nem fér bele több szemét, ez nyilván látható.

Kérhető, hogy kora este is ürítsék a szemetet a kukából?/17:30 után/
Esetleg még egy kuka kihelyezése, nem megoldható? / Csak ez az egy kuka található, ezen az igen forgalmas megálló környékén/

Gyors válaszukat és a megfelelő konstruktív intézkedést előre is köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Astoria

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, végre egy előremutató válasz. Zárható! ;)

    Kár hogy 1 hónap kellett a válaszhoz.

    Jó ideje tart a metrópótlás. egy-egy járókelő belejelentés kell, hogy tisztább egy - egy megálló.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, végre egy előremutató válasz. Zárható! ;)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy az edény ürítését munkatársaink el fogják végezni az esti műszakban is.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásá...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tele a kuka - Astoria - M3 metrópótló megálló /Lehel tér felé/ A fotó 2022-01-06 17:30 körül készült.- Nem fér bele több szemét, ez nyilván látható. Kérhető, hogy kora este is ürítsék a szemetet a kukából?/17:30 után/ Esetleg még egy kuka kihelyezése, nem megoldható? / Csak ez az egy kuka található, ezen az igen forgal...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérhető, hogy kora este is ürítsék a szemetet a kukából?/17:30 után/
    Esetleg még egy kuka kihelyezése, nem megoldható? / Csak ez az egy kuka található, ezen az igen forgalmas megálló környékén/
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez milyen válasz?

    A kérdés ez volt:

    Kérhető, hogy kora este is ürítsék a szemetet a kukából?/17:30 után/
    Esetleg még egy kuka kihelyezése, nem megoldható? / Csak ez az egy kuka található, ezen az ig...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az edény ürítését elvégezték, és menetrend szerint folyamatosan végzik azt.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájáru...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére