Megoldott

Ismét fenyőfahalom

Tisztelt FKF!

Minden évben visszatérő probléma, hogy az árusok a Bécsi út - Pomázi út sarkán hagyják az el nem adott fáikat (tehát ezek a fák nem a virágboltokhoz tartoznak). Sajnos ennek ellenére többször megesett, hogy a fenyők év közben is itt száradtak, ami nem csak esztétikai probléma, de tűzveszélyt is jelenthet.

Idézem a III. kerület korábbi válaszát az ügyben:
"A bejelentéséhez csatolt képeken látható fenyőfák a 19916/18 hrsz-ú magántulajdonban álló ingatlan területén kerültek deponálásra, a magántulajdonú ingatlannal határos 20006 hrsz-ú közterület pedig a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában van."

Eddig végül több-kevesebb levelezés után minden évben Önök szállították el ezeket a fenyőket, ezért kérem, szíveskedjenek a lakossági fenyőfákkal együtt mostanra is beütemezni az elszállítást.

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Korábbi bejelentések:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/78402/fenyofahalom
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/64008/zoldszemet-kupac-a-becsi-uti-temetonel
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/62356/iii-becsi-ut-pomazi-ut-sarka-fenyofa-halom

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Budapest

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek. De egyébként pár napon belül összeszedték, nagyon rendes tőlük. :)
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Illetve nem lehetne valahogy az árusokat megbüntetni, következő szezonban nem adni nekik engedélyt, stb? Felháborító, hogy közpénzből kell utánuk takarítani.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ittmaradt FKF zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét mindenhol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére