Megoldott

III. Bécsi út - Pomázi út sarka - fenyőfa halom

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020.05.10.:

A bejelentő visszajelzése:
"Igazából már sárgára száradt és így tűzveszélyes hulladékká vált. Ezeket a fákat kb. 5 hónapja vágták ki, virágkötészeti célokra szerintem már nem használható."

-----

FRISSÍTÉS 2020.04.24.:

Az FKF válasza:
"Köszönjük megkeresését.
Véleményünk szerint a fenyőfahalom valamelyik virágárushoz tartozik, nem hulladék."

-----

T. Önkormányzat!

Feltehetően területhasználó vállalkozók által hátrahagyott fenyőfa halom elszállíttatását javasoljuk.

Köszönettel:

temetőlátogatók

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Óbudai temető

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeret...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tökéletesen megtisztították a területet, köszönet érte! Megoldódott.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a visszajelzést!
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "T. Önkormányzat! Feltehetően területhasználó vállalkozók által hátrahagyott fenyőfa halom elszállíttatását javasoljuk. Köszönettel: temetőlátogatók"-ról "FRISSÍTÉS 2020.05.10.: A bejelentő visszajelzése: "Igazából már sárgára száradt és így tűzveszélyes hulladékká vált. Ezeket a fákat kb. 5 hónapja vágták ki, virágkötészeti célokra szerintem már nem használható." ----- FRISSÍTÉS 2020.04.24.: Az FKF válasza: "Köszönjük megkeresését. Véleményünk szerint a fenyőfahalom valamelyik virágárushoz tartozik, nem hulladék." ----- T. Önkormányzat! Feltehetően területhasználó vállalkozók által hátrahagyott fenyőfa halom elszállíttatását javasoljuk. Köszönettel: temetőlátogatók"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igazából már sárgára száradt és így tűzveszélyes hulladékká vált. Ezeket a fákat kb. 5 hónapja vágták ki, virágkötészeti célokra szerintem már nem használható.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Máté!

    Ha erre járok újra, megkérdezem a virágosokat. Nem vagyok virágkötő, de nem vagyok benne biztos, hogy a december elején vágott örökzöldek nem hullanak-e március második felében. Rákérdez...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tudsz nekünk és az FKF-nek segíteni abban, hogy megmondod, mióta állnak itt ezek a fák halomban?
    Köszi,
    Máté
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Véleményünk szerint a fenyőfahalom valamelyik virágárushoz tartozik, nem hulladék.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/62356/iii-becsi-ut-pomazi-ut-sarka-fenyofa-halom/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére