Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó a gumi szervíz előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 117

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A jármű ellenőrzésünk időpontjában nem volt a helyszínen.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky Adolf utca 36.
    +36 1
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Renault Megane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ilosvai Selymes utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére