Megoldott

Szemetes aluljáró

Anonim Járókelő

Kérem tisztitsák meg a Raktár utcai aluljárót! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 9

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt minden. Köszönöm!
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink reggeli ellenőrzésekor az aluljáró tiszta volt, nem igényelt takarítást.

    Tisztelettel: FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/94505/szemetes-aluljaro
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, 11 7, 1035 Magyarország (47.54547043, 19.04284729, 17)"-ról "Budapest, Szentendrei út 9, 1035 Magyarország (47.54554828, 19.04288484, 16)"-ra.

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem tisztitsák meg az aluljárót! Köszönöm szépen!"-ról "Kérem tisztitsák meg a Raktár utcai aluljárót! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Raktár utcai aluljáró
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását: add meg a probléma pontos címét, hogy ezzel is segítsük az illetékes
    ...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ittmaradt FKF zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét mindenhol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére