Megoldott

Ferenciek tere

A Ferenciek terén az árkád (Petőfi Sándor u. - Kossut Lajos u. sarkán) belül végig össze van fújva már jó régóta, jó lenne, ha egy ilyen frekventált rész nem így nézne ki, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kossuth Lajos u. 2a

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.

    Tisztelettel: FKF Közt...
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett graffitik eltávolítását beütemeztük, a munka elvégzéséig szíves türelmét kérjük.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozz...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    graffiti az Erzsébet híd aluljárójában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    graffitis fal - Boráros tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére