Megoldott

Oktogon 2.

FRISSÍTÉS 2022.01.05.:

Az FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a graffiti eltávolításához az ingatlantulajdonos írásos hozzájárulása szükséges. Amennyiben érkezik ilyen Társaságunkhoz, a feladatot beütemezzük és az időjárás kedvező alakulásakor a firkákat eltávolítjuk."

-----

Hónapok óta firkás a bank oldala, azóta arrébb (ezt nem fényképeztem) egy kósza kis horogkeresztre is futotta. Jó lenne, ha letakaríttatnák a firkákat, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Oktogon 2

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldve a KH Banknak a bank@kh.hu címre.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Hónapok óta firkás a bank oldala, azóta arrébb (ezt nem fényképeztem) egy kósza kis horogkeresztre is futotta. Jó lenne, ha letakaríttatnák a firkákat, köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.05.: Az FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a graffiti eltávolításához az ingatlantulajdonos írásos hozzájárulása szükséges....

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffiti eltávolításához az ingatlantulajdonos írásos hozzájárulása szükséges. Amennyiben érkezik ilyen Társaságunkhoz, a feladatot be...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdafestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Horvát utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Festékszóróval fújt felirat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kacsa utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére