Válaszra vár

Hegyalja út_járdahibák

Anonim Járókelő

A Hegyalja út 93. szám előtt parkoló autók a járdán áthajtva parkolnak a ház előtti és melletti kavicsos területen. Azonban a járókövekből kirakott járda lassacskán tönkremegy. A parkolást azon a helyen másképpen nem lehet megoldani.
Megoldás lehet, ha a járda két oldalán a talajszintet megemelik / feltöltik, illetve a parkolóhelyeket szakszerűen kialakítják.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Hegyalja út 93

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük levelét, melyet továbbítottunk a Városfejlesztési Irodára.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkormányzat
    112
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Pol
    ...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk utak, járdák építésében, tereprendezésben nem illetékes.

    Tisztelettel: FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/94381/hegyalja-utjardahibak
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    A megoldás inkább az lenne, ha nem parkolnának szabálytalanul a zöldterületre az autósok, de tudom, hogy ezt sajnos sosem fogjuk elérni.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Göröngyös, kátyús járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört járdaszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött karó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére