Megoldott

Balesetveszélyes járda az átkelőhelynél

A Szövőszék utcai zebra átkelőhelynél látható mértékben nagy törésvonalak és repedések a járdánál található. illetve buszmegálló felé a zebra átkelőhelynél a járda balesetveszélyes

További szép estét

Üdv

S.Laca

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szövőszék utca

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia László!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    A Szövőszék utcai zebra átkelőhelynél a járda javítása megtörtént
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    A Szövőszék utcai zebra átkelőhelynél járda javítás alatt áll
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    A tárgyi sorszámú bejelentésüket továbbítottuk kijavítás céljából a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. felé.
    2022. január 5.
    Üdvözlettel:

    dr. Szüts Korinna főosztályvezető megbíz
    ...
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egyszer elnézést a zavarásukért, még is maradjon az illetékes X. kerület Kőbánya Önkormányzata
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézésüket zavarásukért nem X. Kerület kőbányai önkormányzatnak, hanem az illetékes Budapest közútnak szíveskedjenek továbbitani

    Köszönettel

    S.Laca
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Bicikli Tekerek a felfestést ilyenkor csak a jó időben tudják csak felfesteni ha az időjárás engedi
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    A Sibriken 15 éve nem festették újra a záróvonalat, araszni széles repedések vannak az aszfalton, mért pont a járdát javítanák ki?
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Siket László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Porcelán utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére