Megoldásra vár

Balesetveszélyes járda a Szövőszék utcai buszmegállónál

A Sibrik Miklós úti útvonalon a Szövőszék utcai buszmegállónál ahol az emberek várnak a 117 esre és a 68 as buszra a járdánál látható mértékben nagy törésvonalak található. illetve a Szövőszék utcai buszmegállónál járda balesetveszélyes.

További szép estét

Üdv

S.Laca

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szövőszék utca

Hozzászólások

  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönöm
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Siket László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére