Megoldott

ILLEGÁLIS SZEMÉTLERAKÓ

Üdv!
Szokásos;
1212 Petőfi u. páratlan / Betű u. sarka

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Petőfi u. 55

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes visszajelzése alapján. Köszönjük!
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/63/1/2022/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    A kerület tisztántartása önkormányzatunk kiemelt feladatai közé tartozik. A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. munkatársai folyamatosan gondosk
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • István Mihály Neparáczki bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére